Akumulatory samochodowe

Akumulatory do samochodów, maszyn i pojazdów - Wrocław

Nasza oferta obejmuje akumulatory samochodowe, pojemnościowe, rozruchowe i trakcyjne o różnej mocy, wykonywane w technologii CA/CA, Silver, AGM, GEL. Wszystkie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów, takich jak VARTA, BOSCH, Mercedes,SIAP, Hawker i innych. Gwarantuje to wysoką jakość. Zapoznaj się z pełnym asortymentem i wybierz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

 

Jaki akumulator wybrać do samochodu?

W przypadku trudności z wyborem odpowiedniego modelu akumulatora najwygodniej do Nas zadzwonić. Nasi specjaliści dobiorą akumulator do Twojego samochodu według technologi wykonania oraz odpowiednich parametrów. Ze względu na dużą ilość elektroniki oraz różne silniki i systemy w samochodach akumulator należy doprać w odpowiedniej specyfikacji technicznej czyli Silver, EFB czy AGM lub innej w zależności od wymagań konkretnego samochodu. Nasi specjaliści, to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą na temat branży. Nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje szkoląc się w Europejskich fabrykach akumulatorów, aby oferować usługi na jeszcze wyższym poziomie. Chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wątpliwości, aby ułatwić Ci dokonanie wyboru baterii samochodowej.

 

Jak działamy?

Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Jeśli interesuje Cię wymiana akumulatora na nowy,przyjedź samochodem lub przywieź swój akumulator. Bezpłatnie ocenimy jego kondycję, przeprowadzimy testy i pomiary. Ocenimy stan techniczny i w razie potrzeby przedstawimy wydruk z urządzenia pomiarowego. Jeśli zakup nowej baterii będzie konieczny, pomożemy ją wybrać i podpowiemy, co zrobić, by jak najdłużej spełniała swoje zadanie. Gwarantujemy, że cena, którą zaproponujemy, będzie konkurencyjna! Skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy!

 

Jest 88 produktów.

Pokazano 1-12 z 88 pozycji

Aktywne filtry